У Данії українські автовласники можуть отримати безкоштовне прикордонне страхування

Українські біженці, які в’їжджають до Данії на автотранспорті, можуть оформити безкоштовний поліс прикордонного страхування на 30 днів з дня прибуття до країни, повідомляє прес-реліз Моторного (транспортного) страхового бюро України.

Видаватиме поліси обов’язкового прикордонного страхування Бюро автострахування Данії (DFIM), яке є одним із гарантійних фондів датської страхової галузі.

Зазначається, що для отримання полісу прикордонного страхування в Данії українським автовласникам необхідно зв’язатися з DFIM по електронній пошті: dfim@dfim.dk та вказати: категорію транспортного засобу, країну реєстрації транспортного засобу, реєстраційний номер, модель, рік випуску транспортного засобу, ім’я громадянина України та адресу в Данії, копію/фото прав водія або паспорта.

У відповідь DFIM надсилає офіційний страховий поліс у форматі PDF-файлу.

Прикордонне страхування є різновидом страхування відповідальності автовласника перед третіми особами та покриває будь-яку відповідальність власника або користувача транспортного засобу, якщо з його вини на дорозі трапиться аварія, яка спричинить травми, смерть людей або пошкодження їх майна.

Читайте также:  С «коробок» на электромобили: ZF представила модульную платформу

Представники DFIM зазначають, що постійно слідкують за ситуацією та оцінюють необхідність та можливість розширення цього страхового механізму в рамках чинного законодавства країни.

У Данії DFIM виконує функції гарантійного фонду, національного бюро «Зелена карта» та інформаційного центру з питань автострахування.