Російські бізнесмени претендують на бренди Audi та Mercedes

В останні тижні до Російського патентного відомства (Роспатент) надійшло багато заявок на реєстрацію відомих міжнародних товарних знаків. Серед них назви популярних автомобільних марок.

Російські бізнесмени претендують на такі імена як Mastercard, American Express, Audi, Mercedes-Benz, Levi’s, Dior та інші. Керівництво всіх цих компаній раніше залишило Росію назавжди або оголосило про тимчасове призупинення у зв’язку з нападом на Україну та подальшими санкціями.

До списку також входить німецький автовиробник Volkswagen, якому належать бренди Volkswagen, Skoda, Audi та інші. Концерн припинив ввезення автомобілів у РФ і в даний час замовчує про його можливе повернення на ринок. Усі компанії, які залишили Росію, повинні дати відповідь про свої майбутні наміри до початку наступного тижня.

Читайте также:  Как будет выглядеть первый автомобиль Apple

Цікаво, що більшість додатків відповідають назвам оригінальних брендів, але є й такі, в яких назва бренду трохи змінена або орієнтована на іншу діяльність. Audi, наприклад, входить до класу 3, куди входять товари парфумерної промисловості та миючі засоби.

Юристи, що спеціалізуються у сфері патентного права, одностайні у цьому, що з російських підприємців немає шансів зареєструвати ці товарні знаки. Однак це не заважає збільшувати кількість охочих.