Новий електричний кросовер Chevrolet показали на відео

Анонсований на початку року бюджетний кросовер Chevrolet Equinox, який у новому поколінні перетвориться на електромобіль, почав «набувати форм». Після офіційних комп’ютерних рендерів, показаних під час офіційного анонсу на виставці споживчої електроніки CES в Лас-Вегасі, марка показала відеотизер моделі. 

Жодної технічної інформації про новинку досі немає. Відомо лише те, що озвучила генеральна директорка General Motors Мері Барра під час анонсу електричного кросовера у Лас-Вегасі. В основу Equinox EV, як і моделі Blazer EV, ляже адаптована платформа Ultium із запасом ходу без підзарядки на рівні 400-480 кілометрів.

У електрокросовер буде мати футуристичний дизайн кузова. Судячи з нового відеотизера, для нового Chevrolet Equinox буде доступне двокольорове забарвлення кузова, а екстер’єр «прикрасять» смуги, що світяться, на всю ширину кузова, які спереду будуть грати роль ходових вогнів, а ззаду — «габаритів».

Електромобілі Equinox EV збережуть консервативний інтер’єр із традиційними «повітряводами» та «шайбами» регулювань температури. Сучасними рішеннями стануть об’єднані в загальний блок два екрани — цифрова передня панель і тачскрін мультимедіа — і «паряча» центральна консоль. Обіцяно, що новинка збереже стандатний поділ на комплектації – базову LT та «спортивну» RS.

Читайте также:  У 800 тыс. Mercedes может загореться двигатель

Відмінності версії Equinox EV RS зведуть як мінімум до нового аеродинамічного обвісу та двоколірного оздоблення салону, але не можна виключати можливість появи двомоторної силової установки та повного приводу, а також особливих налаштувань підвіски та рульового управління. Вартість Equinox EV складе від 30 000 доларів.

Прем’єра Chevrolet Equinox EV очікується не раніше кінця 2022 або на початку 2023 року, а старт продажів електромобіля запланована на кінець наступного року.