Компанія «Алварк Україна» працює та надає послуги клієнтам

Информация размещена на правах рекламы:

Компанія «Алварк Україна» — ексклюзивний імпортер підйомно-транспортної техніки Linde, не припиняє свою діяльність під час військового стану. З метою підтримки українських підприємств ми несемо зобов’язання за безперебійну роботу вилочних навантажувачів та складської техніки Linde та надаємо послуги з технічного та гарантійного обслуговування, постачаємо запчастини, пропонуємо продаж або оренду навантажувачів, які є в наявності на українському або європейському складах.

Наразі наша сервісна мережа обслуговує техніку в західному регіоні України, а також в тих регіонах, де відсутні активні бойові дії, за попередньою заявкою. Київський склад компанії також розпочав свою роботу та відновив постачання запчастин і витратних матеріалів, необхідних для проведення ТО та ремонтів. Наш відділ продажу та оренди надасть консультації щодо наявності навантажувачів на складах, умов і термінів постачання.

Замовити послуги, запчастини чи консультацію можливо через форми заявок на сайті: alwark.com.ua

Читайте также:  Fiat представил новый компактный SUV

Наша компанія беззаперечно вірить у перемогу України, тому своєю роботою ми допомагаємо працювати бізнесу наших клієнтів і партнерів, підтримуємо наших співробітників, економіку нашої країни та нашу армію, яка відвойовує українські землі та наше право на мир та свободу!

У разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, телефонуйте, оперативно надамо інформацію та підтримку.

Номери телефонів компанії:

Офіс: +38 044 393 90 91
Сервіс: +38 044 393 90 92
Запчастини: +38 044 393 90 95
Нова техніка: +38 044 393 90 93
Б/в техніка та оренда: +38 044 393 90 94