Honda розкрила зовнішність нового електроросовера для Європи

Компанія Honda готує новий електрокар для європейського ринку — субкомпактний кросовер e:NY1. Він увійде до нової «зеленої» лінійки e:N Series у ролі її «центрально-утворюючої» моделі і стане «відмінним варіантом для сімей, які обирають перший електромобіль», пообіцяли в Honda Europe. 

Поки що можна оцінити зовнішність прототипу, схожого одночасно на крос-купе e:concept, показаний ще 2020 року, і HR-V третього покоління. Водночас e:NY1 виглядає більш наближеним до серії, ніж представлені раніше «незграбні» купе та кросовер e:NS1 та e:NP1 для Китаю, які Honda планувала вивести на ринок до кінця весни. Очікується, що в Європі субкомпактний e:NY1 зможе конкурувати з Vauxhall Mokka-e та Hyundai Kona Electric.

Читайте также:  Группа GAC продемонстрировала ультраскоростную зарядку

Honda поки що не розкрила жодних технічних подробиць про новинку. За даними інсайдерів, e:NY1 дістанеться та ж силова установка, що й китайським електрокарам, які будуть оснащуватись акумулятором ємністю 68,8 кіловат-години. На одному повному заряді автомобілі зможуть проїжджати до 500 кілометрів за застарілим циклом NEDC.